do.unicyb.kiev.ua

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Довгай Богдан Валерійович

Друк PDF

 

Доцент, кандидат фізико-математичних наук

Народився 18 серпня 1980 року в м. Київ. У 1990 році переїхав в смт. Зуя Білогірського району АР Крим. У 1997 році закінчив Зуйську середню школу з золотою медаллю і в тому ж році вступив на механіко-математичний факультет Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка. Закінчив навчання у 2002 році, одержавши диплом магістра математики.


У 2002 році вступив до аспірантури за спеціальністю “Теорія ймовірностей і математична статистика”. Працював над кандидатською дисертацією під керівництвом доктора фізико-математичних наук, професора Козаченка Ю.В. У 2007 році відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук на тему “Властивості розв’язків крайових задач математичної фізики з випадковими факторами”.


З 01.09.2004 працює на посаді асистента, з 30.12.2010 – доцента кафедри дослідження операцій факультету кібернетики. Вчене звання доцента отримав в червні 2014 року. Веде практичні заняття з нормативних курсів “Алгебра та геометрія” і “Дослідження операцій” для студентів 1-го і 2-го, 3-го курсів. Читає лекції з курсу  “Алгебра та геометрія” для студентів 1-го курсу, зі спецкурсу “Математичні основи генетики популяцій” для студентів 2-го курсу магістратури.
Область наукових інтересів: рівняння математичної фізики з випадковими факторами, випадкові процеси з просторів Орліча.
Опублікував 12 наукових статей, монографію та навчальний посібник.

 

 

Joan Miró (Жоан Миро), Personnage devant le soleil (Характер перед сонцем), 1968

Joan Miró (Жуан Міро)

Personnage devant le soleil (Характер перед сонцем), 1968

Помічено Д. Загребельною в одному з музеїв Барселони