do.unicyb.kiev.ua

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Довгай Богдан Валерійович

Друк PDF

 

Доцент, кандидат фізико-математичних наук

Народився 18 серпня 1980 року в м. Київ. У 1990 році переїхав в смт. Зуя Білогірського району АР Крим. У 1997 році закінчив Зуйську середню школу з золотою медаллю і в тому ж році вступив на механіко-математичний факультет Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка. Закінчив навчання у 2002 році, одержавши диплом магістра математики.

У 2002 році вступив до аспірантури за спеціальністю “Теорія ймовірностей і математична статистика”. Працював над кандидатською дисертацією під керівництвом доктора фізико-математичних наук, професора Козаченка Ю.В. У 2007 році відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук на тему “Властивості розв’язків крайових задач математичної фізики з випадковими факторами”.

З 01.09.2004 працює на посаді асистента, з 30.12.2010 – доцента кафедри дослідження операцій факультету кібернетики. Вчене звання доцента отримав в червні 2014 року. Веде практичні заняття з нормативних курсів “Алгебра та геометрія” і “Дослідження операцій” для студентів 1-го і 2-го курсів. Читає лекції з курсу  “Алгебра та геометрія” для студентів 1-го курсу, зі спецкурсу “Математичні основи генетики популяцій” для студентів 4-го курсу.
Область наукових інтересів: рівняння математичної фізики з випадковими факторами, випадкові процеси з просторів Орліча.

Довгай Б.В. є автором 18 наукових статей, 1 монографії та 4 навчально-методичних робіт.