do.unicyb.kiev.ua

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Маринич Олександр Віталійович

Друк PDF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Доктор фіз.-мат. наук, доцент. Веб-сторінка: http://do.unicyb.kiev.ua/marynych/

Народився 4 серпня 1986 року в м. Києві. У 2003 році закінчив спеціалізовану школу №125 і в тому ж році вступив на факультет кібернетики Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка. Закінчив навчання у 2008 році, одержавши диплом спеціаліста з прикладної математики з відзнакою. У 2008 році отримав грамоту Національної академії наук України за кращу студентську наукову роботу.

З 2008 року працює на посаді асистента кафедри дослідження операцій факультету кібернетики, з грудня 2013 по грудень 2014 - доцент кафедри дослідження операцій. З грудня 2014 року - докторант кафедри дослідження операцій.

Читав нормативні курси  "Алгебра та геометрія " для студентів 1-го курсу, "Вища алгебра" та "Алгебраїчні структури, криптографія та захист інформації" для студентів 3-го курсу; спецкурси "Елементи теорії відновлення" та "Ймовірнісний аналіз ілгоритмів" для студенітв 4-го курсу кафедри дослідження операцій.

У 2011 році захистив дисератцію "Випадкові рекурентні послідовності" на здобуття наукового ступеня к.ф.-м.н. під керівництвом проф. Іксанова О. М.

У 2012 році проходив річне стажування в Технічному Університеті м. Ейндговен (Нідерланди) під керівництвом проф. Й. Лювардена.

У 2015-2016 роках процював в Университеті м. Мюнстер (Німеччина) у рамках дослідницького проекту "Limit theorems for regenerative random structгres", підтриманого Фондом Олександра фон Гумбольдта.

З вересня 2017 року - доцент кафедри дослідження операцій. У жовтні 2017 року захистив дисертацію "Граничні теореми для випадкових процесів з регенерацією" на здобуття наукового ступеня д.ф.-м.н. (науковий консультант - Іксанов О. М.).

У травні - липні 2018 року - запрошений професор Інституту Математики Університету м. Інсбрук (Австрія); у січні та квітні-травні 2019 року - запрошений професор Школи Математики та Статистики Університету м. Сіань (Китай).

Лауреат Премії Президента України для молодих вчених за 2017 рік за цикл наукових праць "Випадкові процеси з регенерацією".

Область наукових інтересів: теорія ймовірностей, випадкові процеси, випадкові рекурсії, регенеративні структури.

Опублікував понад 45 наукових робіт у провідних виданнях, співавтор підручника "Теорія визначників" (разом з Д.П. Проскуріним), курсів лекцій "Ймовірнісний аналіз алгоритмів" (версія англійською мовою) та "Алгебраїчні структури, криптографія та захист інормації"

З 2013 року представник факультету кібернетики у Раді Молодих Вчених Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

 

Joan Miró (Жоан Миро), Personnage devant le soleil (Характер перед сонцем), 1968

Joan Miró (Жуан Міро)

Personnage devant le soleil (Характер перед сонцем), 1968

Помічено Д. Загребельною в одному з музеїв Барселони