do.unicyb.kiev.ua

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Ім'я файлу Розмір К-ть завантажень Дія
Лінійне програмування 1,848.60 KB 2230 Завантажити

В.І.Шевченко, В.І.Тюптя, О.М.Іксанов 2003

Методична розробка до проведення практичних занять з лінійного програмування /Упорядники: Віталій Іванович Шевченко, Володимир Іванович Тюптя, Олександр Маратович Іксанов. − Київ: Електронне видання. Електронна бібліотека факультету кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2003.−98с.

Методи оптимізації 5,453.79 KB 3440 Завантажити

Попов Ю.Д., Тюптя В.І., Шевченко В.І. 2003

Попов Ю.Д., Тюптя В.І., Шевченко В.І. Методи оптимізації. Навчальний електронний посібник для студентів спеціальностей “Прикладна математика”, “Інформатика”, “Соціальна інформатика”. − Київ: Електронне видання. Ел. бібліотека факультету кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2003.−215 с.
У посібнику викладені основи сучасних методів оптимізації у відповідності з програмою курсу дослідження операцій, який читається на факультеті кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Посібник охоплює як у теоретичному, так і у практичному аспекті основні розділи лінійного, дискретного, нелінійного та опуклого програмування, транспортні задачі і основні оптимізаційні задачі на мережах, основи теорії матричних ігор.
Призначений для студентів університетів та спеціальностей “Прикладна математика”, “Інформатика”, “Соціальна інформатика”, а також для осіб, що спеціалізуються в області математичних методів дослідження операцій чи їх застосувань або вивчають їх самостійно.

Нелінійне та динамічне програмування 1,849.05 KB 1574 Завантажити

В.І.Тюптя, В.І.Шевченко, В.К.Стрюк 2003

“Динамічне та нелінійне програмування”. Методичні вказівки до проведення практичних та самостійних занять з курсу “Дослідження операцій” для студентів факультету кібернетики / Упорядн. Володимир Iванович Тюптя, Віталій Iванович Шевченко, Віктор Кіндратович Стрюк. — К.: Електронне видання. Ел. бібліотека факультету кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2003, — 30 с.

Лабораторні роботи з ДО 2,928.08 KB 2355 Завантажити

Ю.Д.Попов, В.І.Тюптя, В.І.Шевченко 2003

Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з методів оптимізації на персональних комп'ютерах / Упорядн. Юрій Дмитрович Попов, Володимир Iванович Тюптя, Віталій Iванович Шевченко. — К.: Електронне видання. Ел. бібліотека факультету кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2003, — 53 с.

Дискретне програмування 1,690.02 KB 1770 Завантажити

В.І.Тюптя, В.І.Шевченко, В.К.Стрюк 2003

“Дискретне програмування”. Методичні вказівки до проведення практичних та самостійних занять з курсу “Дослідження операцій” для студентів факультету кібернетики / Упорядн. Володимир Iванович Тюптя, Віталій Iванович Шевченко, Віктор Кіндратович Стрюк. — К.: Електронне видання. Електронна бібліотека факультету кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2003, — 35 с.

Потоки на мережах 868.15 KB 1310 Завантажити

Розглянуто питання як обгрунтування, так і практичного застосування методів відшукання оптимальних потоків на мережах, які є складовими курсів математичних методів дослідження операцій та методів оптимізації. Запропоновано приклади для самостійного розв’язування.

Матеріал, викладений у посібнику, відповідає програмі курсу дослідження операцій для спеціальностей “прикладна математика” та “інформатика”.

Транспортна задача, її властивості та методи розв’язування 1,630.73 KB 1694 Завантажити

Розглянуто питання як обгрунтування, так і практичного застосування основних методів розв’язування транспортних задач, які є складовими курсів математичних методів дослідження операцій та методів оптимізації. Запропоновано приклади для самостійного розв’язування.

Матеріал, викладений у посібнику, відповідає програмі курсу дослідження операцій для спеціальностей “прикладна математика” та “інформатика”.

Доценко С.І, Динамічне програмування 693.50 KB 2378 Завантажити
Доценко С.І. Теорія розкладів. 958.50 KB 3425 Завантажити
Доценко С.І. Теорія ігор 1,859.00 KB 2732 Завантажити

< Назад до попередньої сторінки


 

Joan Miró (Жоан Миро), Personnage devant le soleil (Характер перед сонцем), 1968

Joan Miró (Жуан Міро)

Personnage devant le soleil (Характер перед сонцем), 1968

Помічено Д. Загребельною в одному з музеїв Барселони