do.unicyb.kiev.ua

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Шакотько Тетяна Іванівна

Друк PDF

Асистент кафедри дослідження операцій

Народилася 18 серпня 1985 року в смт Чечельник Вінницької області.

У 2003 році закінчила Стратіївську загальноосвітню школу 1-3 ступенів з золотою медаллю і в тому ж році вступила на механіко-математичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Закінчила навчання у 2008році,  одержавши диплом спеціаліста математики, викладач.

В 2006 році розпочала працювати в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Працює над дисертацією під керівництвом доктора фізико-математичних наук професора Хусаінова Д.Я. Активно бере участь у наукових конференціях та виступає з доповідями.

У 2006 році брала участь у 6 Європейському математичному конгресі м. Краків, Польща та була нагороджена за наукові праці медаллю «Банаха».

З 2009 року працює провідним інженером навчально-організаційної групи по забезпеченню навчального процесу деканату факультету комп’ютерних наук та кібернетики.

З 01.09.2021року на посаді асистента (0,5 ставки) кафедри дослідження операцій факультету комп’ютерних наук та кібернетики. Читає практичні заняття з нормативного курсу «Алгебра та геометрія» для студентів 1-го курсу.


Область наукових інтересів: квадратичні функції Ляпунова. Стійкість та оцінки збіжності, описані звичайними диференціальними рівняннями та рівняння з запізненням.

Шакотько Т.І. є автором та співавтором чималої кількості наукових статей.

 

 

Joan Miró (Жоан Миро), Personnage devant le soleil (Характер перед сонцем), 1968

Joan Miró (Жуан Міро)

Personnage devant le soleil (Характер перед сонцем), 1968

Помічено Д. Загребельною в одному з музеїв Барселони