do.unicyb.kiev.ua

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Участь у конференціях


У 2015 році О.М. Іксанов зробив доповідь "Functional limit theorems for
perturbed random walks" на конференції "Probability, reliability and stochastic optimization", що проходила в Києві з 7 по 10 квітня, на конференції "Probability and Analysis", що проходила у селищі Бєндлєво (Польща) з 4 по 8 травня, а також на конференції "Stochastic processes in abstract spaces", присвяченій 80-тій річниці професора Дороговцева А.Я., що проходила у Києві з 14 по 16 жовтня. Крім того, 14 квітня Іксанов О.М. прочитав відкриту лекцію "Perpetuities in simple terms and examples" на семінарі "Probabilistic aspects of harmonic analysis" інституту математики університету міста Вроцлав (Польща). Нарешті, він зробив доповідь "Functional limit theorems for perturbed random walks and divergent perpetuities" на Oberseminar "Mathematische Stochastik", університету міста Мюнстер, Німеччина та на XXVI конференції "Problems of decision making under uncertainties", що проходила з 24 по 28 серпня у місті Одеса.

У 2016 році О.М. Іксанов зробив доповідь "Functional limit theorems for perturbed random walks and divergent perpetuities" 4-го лютого на семінарі зі стохастики університету міста Кіль (Німеччина) та доповідь "Functional limit theorems for the number of occupied boxes in the Bernoulli sieve" на конференції "Ймовірнісні аспекти гармонічного аналізу", що проходила у селищі Бендлєво (Польща) з 14 по 21 травня.


У 2015 році О.В.Маринич зробив доповідь "Renewal approximation for the absorption time in nonincreasing Markov chains" на конференції "Probability, reliability and stochastic optimization", що проходила в Києві з 7 по 10 квітня. Також Маринич О.В. виступив з доповіддю "Scaling limits for random processes with immigration" на конференції "Stochastic processes in abstract spaces", присвяченій 80-тій річниці професора Дороговцева А.Я., що проходила у Києві з 14 по 16 жовтня.

У 2016 році О.В. Маринич зробив доповідь "A leader-election procedure using records" на

  • міжнародній конференції "Probabilistic Aspects of Harmonic Analysis" (Бендлево, Польща), травень 2016;
  • міжнародній конференції "12th German Probability and Statistics Days" (Бохум, Німеччина), березень 2016.
Крім того, Маринич О.В. виступив з доповіддю "Limit theorems for regenerative random structures" на ймовірнісних семінарах
  • кафедри стохастики університету міста Мюнстер (Німеччина), лютий 2016;
  • кафедри стохастики університету міста Кіль (Німеччина), лютий 2016;
  • кафедри стохастики університету міста Тюбінген (Німеччина), липень 2016.
Спільна доповідь Іксанова О.М. та Маринича О.В. "Functional limit theorems for the number of occupied boxes in the Bernoulli sieve" була зроблена на міжнародній конференції "12th German Probability and Statistics Days", що проходила в місті Бохум (Німеччина) з 1 по 4 березня 2016 року.

Також у 2016 році Маринич О.В. зробив доповідь "Local universality for real roots of random trigonometric polynomials" на
  • міжнародному воркшопі "Limit theorems in probability theory, number theory, and mathematical statistics" (Київ, Україна), жовтень 2016;
  • семінарі кафедри математичного аналізу університету міста Вроцлав (Польща), листопад 2016.


З 15 по 18 серпня 2016 року в Університеті технологій Чалмерса (Chalmers University of Technology, University of Gothenburg) міста Гьотеборг (Швеція) проходила конференція "Groups and Operators", в якій взяли участь Проскурін Д.П. та Якимів Р.Я. Зі спільною доповіддю "On *-representations of q-deformed anti-commutation relations" виступив Проскурін Д.П.

Програма конференції

Тези доповідей


У 2015 році І.В. Самойленко зробив доповідь "Large deviations problem for random evolutions" спільно з академіком НАН України В.С. Королюком та доповідь "Rate functional in a large deviations problem for Markov processes" на міжнародній конференції "PROBABILITY, RELIABILITY AND STOCHASTIC OPTIMIZATION" (April 7–10, 2015, Kyiv, Ukraine).

У 2016 році І.В. Самойленко зробив доповідь "Large deviations problem: solutions through the asymptotic analysis of nonlinear generators" на міжнародній конференції "Probabilistic Aspects of Harmonic Analysis" (Бендлево, Польща), травень 2016.